Tsikloferon merhem

analogları

30 ml ve 5 ml aplikatör Cycloferon merhemler, tabletler ve şeklinde üretilir enjekte edilebilir çözelti . Tam hiçbir analoglar. Bkz. Antiviral ve ımmünomodüle edici madde .

fiyat

, 157 р. Ortalama fiyat * Online, 157 s. (5 mi)

Nereden alınır:

kullanma talimatları

Cycloferon interferon sentezinin bir antiviral ve bağışıklık ilaç indükleyicisidir. Bir merhem olarak kullanılabilir - liniment.

tanıklık

Hazırlık bir yetişkin alınması için tasarlanmıştır. Kullanım endikasyonları:

 • Herpes enfeksiyonları cilt ve mukoza zarının.
 • Üretrit spesifik ve spesifik olmayan bir etiyoloji (Candida, klamidya, gonore, Trichomonas) hem balanopostit ve.
 • Nonspesifik vajinit ve vajinozun.
 • Kronik periodontitis türü.

Dozlama ve Yönetim

merhem

 • merhem, deri ve mukoza ince bir tabaka günde 1-2 kere etkilenmiş alana uygulanması gereken - herpes enfeksiyonu zaman. Tedavinin gidişatı 5 gün boyunca devam edilir. 10-15 gün - Genital herpes intravajinal instilasyon liniment 5 ml günde bir kez, bir tedavi süresi kullanılarak tedavi edilir.
 • spesifik olmayan üretrit ve kandida zaman - Merhem kez 5-10 mi ürünün alınması, idrar yolu içi instilasyon olarak kullanılır. Bir erkek üst üretra vuran ise, bir iğnesiz enjektör üretradan dış delik içine sokulur, daha sonra bir delik 1.5-3 dakika sıkıştırılır, daha sonra çözelti, bağımsız bir şekilde akar. 30 dakika işlemden sonra, hastanın tuvalete gitmek gerekir. Tedavinin gidişatı 10-14 gündür.
 • Arka üretra lezyon alanı seminal bezleri zaman - 5.10 mi TSikloferon kullanılan araçlara intraüretral instilasyonlar bir kateter kullanılarak dahil edildiği gibidir. Tedavi 10 ila 14 gün, bir gün instilasyonunu geçirmek sürer.
 • üretrit özgü etiyoloji zaman - instiiasyon Cyclopheron antimikrobiyal maddeler şemaları ile kombine intraüretral, bir doktor tarafından reçete.
 • balanopostit olduğunda - penis üstderi ilacın 5 ml kullanılarak günde bir kez, merhem işlemek gereklidir. Tedavinin gidişatı 10-14 gündür.
 • Candida vajinit, spesifik olmayan vajinit, bakteriyel vajinoz - monoterapi olarak ya da başka ilaçlar ile kombinasyon halinde muhtemel kullanımını anlatmaktadır. intravajinal 5-10 ml günde iki kez kullanın. Tabii 10-15 gün sürer.
 • kronik periodontitis olarak - ayrıca bir pamuklu çubuk ile, antiseptik periodontal cepler durulama ürünü 1.5 ml kullanılarak merhem TSikloferon girin. Sen diş etlerine ovmak gerekmez. 10-12 saatlik aralıklarla günde iki kez - bir merhemi sürün. Terapi 12-14 gün sürer. Gerekirse, tedavi iki hafta tekrar edilebilir sonra.

İlaç tamponlar liniment ıslatarak üretilebilir.

intravajinal uygulama daha sonra bir iğne ile bir merhem şırınga hatlı, tüpün açık ve zan delmek için gerekli olan için, iğne daha sonra çıkarılır. Dolgulu şırınga vajina içine yerleştirilir ve içine ilacı sıkın.

Kontrendikasyonlar

tsikloferon-maz-4 Kontrendikasyonlar Cyclopheron:

 • Gebelik ve emzirme.
 • İlaç intoleransı bileşenleri.
 • 18 yaşa kadar olanlar.

yan etkiler

ilacın yan etkileri vardır:

 • Alerjik reaksiyonlar.
 • Geçici yanma hissi.
 • Küçük yerel kızarıklık - kan damarlarının taşma nedeniyle eritem.

Yan etkiler tedavinin kesilmesini gerektirmez, hafiftir.

Bileşim ve farmakokinetik

tüm formlar Merhem Bileşim (1 mililitre merhem başına): aktif madde - 50 mg ve yardımcı maddeler - - 1,2-propilen glikol, benzalkonyum klorür akridonatsetat meglumin, asit akridonuksusnuyu dönüştürülür.

Açıklama - Sıvı berrak sarı, hafif bir kokusu vardır. immün sistemi uyarıcı maddelerin bir grubu Cycloferon gelir hazırlanması antiviral ve anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir.

Birincil Klinik etkisi merhem erken alfa interferon indüksiyon dayanır. Cycloferon etkisi, T-hücresi lenfositlerini ve doğal geliştirmek için - epitel hücreleri ve mukozal lenfoid hücreler olmak üzere enfeksiyon ortadan kaldırmak için katil T-baskılayıcı ve T yardımcı hücreleri alt tipleri arasında, normal denge kurulması amaçlı başka bir işlem, merhemler.

İlaçlar tedavinin etkinliğini arttıran yüksek aviditeli antikorların sentezini arttırır. TSikloferon de hücresel düzeyde bağışıklık sistemini uyarır ve anti-enflamatuvar aktivite, nötrofiller ve fagositozun aktivasyonu artan aktivitesi sonucudur.

diğer

Ürünün raf ömrü: 2 yıl. Hiçbir durumda bu sürenin bitiminden üzerinde aracı kullanmayın.

Depolama koşulları: 15-25 derece arasında bir sıcaklıkta ve karanlık bir yerde saklayın. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

reçete ile eczanelere temini Koşulları.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Ben immünomodülatörü yardım etti. Kısa sürede ilacın Kabul hoş olmayan bir hastalıktan iyileşme sağladı, yan etkileri değildi. 42 yaşında Alevtina,

Tsikloferon Ben hastalığın kurtuldum, tam doz kullanılarak, genital herpes tedavi. İlacın fiyatı düzenlenmiş. 33 yaşında Konstantin,

Kürlenmiş ilaç klamidya, çok sevindim. uygun bir biçimde kullanılabilir Tsikloferon, fiyat kabul edilebilir. 27 yaşında Natalia

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.