klotrimazol krem

birçok üretici tarafından üretilen Klotrimazol

analogları

fiyat

: 56 р. ortalama çevrimiçi fiyat *: 56 s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

Tüp, kutu, Öğr. Klotrimazolün krem ​​(merhem) harici kullanım için bir antifungal topikaldir.

vazelin ve krem ​​bazında yapılan Merhem daha uzun geçerli uzun emer, ancak yağlı cilt yersiz olmayabilir.

krem etkisi geniş bir yelpazede ve hemen hemen tüm bilinen patojenik mantarlar ve insanlarda enfeksiyöz hastalıklara neden olan bakteriler yöneliktir. Bu dermatofitler, iki şekilli mantarların, blastomikoz, küf, maya, protozoa, gram pozitif koklar, Corynebacterium bazı tipleri, ve krem ​​trihonomatsidnoe etkiye sahiptir.

ters taraf mikroorganizmaların gelişimini yavaşlatan amaçlayan Eylem klotrimazol kremi. Düşük konsantrasyon krem ​​de mantar büyümesinin engellenmesi için bir fungistatik bir etkiye sahiptir, ve büyük, onların tamamen yok nedeni zar zarar, mantar hücreleri onarılamaz zarar bir mantar öldürücü bir etkiye sahiptir.

Ayrıca bir merhem hücre yapısı bileşenler yok organizmaların hayat için önemli süreçler bozulmasına yol açar: proteinler, polisakkaritler, yağlar, amino asitler yer alır. Krem ayrıca ölüme yol açan toksik düzeylerde hidrojen peroksit konsantrasyonu, artan mantar hücresi enzimleri ile etkileşime girer.

Neredeyse hiçbir zaman ortaya ilaca dirençli mantar türleri, veriler mantar Candida bazı suşları üzerinde mevcuttur. klotrimazolun duyarlı mantarların gelişmesi sürdürülebilirliğine ilişkin bilgiler alınmıştır.

İpucu: Kurtarma sonrasında ayakkabılar özel araçlar dezenfekte relapsları önlemek için.

tanıklık

Krem ve merhem Klotrimazol krem ​​20g 1 Klotrimazolün derinin mantar lezyonları ve mantar ilaca dirençli mukoza zarları için de kullanılır.

Etkili olan:

Kontrendikasyonlar

Alerjik tepki (vajinal uygulama için) bunların diğer bileşenlere aktif madde ya da ilaç, adet dönemine ya da hipersensitivite. Gebeliğin ilk üç ayında ve emzirme döneminde krem ​​uygulamak için tavsiye edilmez.

Şekli ve Dozu

tutarlılık Klotrimazolün harici kullanım için kullanıldığında, vücudun daha önceden temizlenmiş ve kurutulmuş etkilenen bölgelere uygulanır hafifçe günde 2-3 kez masaj. Bir uygulamada, site alanına bağlı olarak, krem ​​küçük bir miktar, uzunluğu 5 mm, genellikle bir sütun kullanılır.

Tedavi süresi bireysel atanır, bu mantar, hastalığın şiddetine ve tedavi etkinliği suşuna bağlıdır. ortalama tedavi yaklaşık 4 hafta sürer. Önemli bir ek: Hastalığın tüm semptomların ortadan kalkması, hatta 1-2 hafta süreyle ilaç kullanmak gerekir sonra bu tekrarını önlemeye yardımcı olur.

2-4 hafta boyunca - 1-3nedeli, Candida vülvit - - 1-2 hafta, eritrazma Mantar 3-4 hafta, pitiriyaz versikolor tedavi edilmelidir.

Vajinal, krem ​​5 g bir bölümü 3 gün süre ile günde vajina 1 kez derin sokulur. Ne zaman balanit veya Candida vulviti 1-2 hafta süreyle, günde 2-3 kez - krem daha sık uygulanır ve daha uzun olduğunu. Ayrıca, tedavinin etkisini arttırmak için, vulva krem ​​uygulanabilir. Hastalık elbette relapslarda tekrarlanabilir.

yan etkiler

yan etkiler arasında, yanma, kabarcıklar şişme, kaşıntı, döküntü, deri soyma krema bileşenlerine lokal reaksiyonlar görülmektedir. ürtiker, kaşıntı: Aynı zamanda, ilaç mümkün alerjik tepkiler.

aşırı doz

klotrimazol_glakso İlacın yüksek dozların kullanılması topikal herhangi bir olumsuz tepkilere ve yaşamı tehdit koşullarını neden olmaz.

alırken krem ​​baş ağrısı içeride meydana veya baş dönmesi, mide bulantısı, kusma olabilir. Bu durumda, bir hastada semptomların bakımın yapılması gerekir.

Uygulamanın özellikleri

Klotrimazol krem ​​veya merhem gözlerinin temastan kaçınmaya, göz çevresinde cilde uygulanmamalıdır.

Ne zaman alerjik reaksiyonlar veya ilaca duyarlılığı belirtileri kullanımını durdurmalıdır.

tedavi etkisinin 4 hafta gözlemlendi sonra ise, tanı doğruluğunu onaylamak için gereklidir.

Genital mantar enfeksiyonlarının tedavisi hem ortakları için ilaç kullanmak gerekir, bu yeniden enfeksiyona karşı koruyacaktır.

yorumlar

Ben uyluk üzerinde mantar tedavisi için atandı klotrimazol, havuzda almak olabilir. Hemen durdu krem ​​kaşıntı uygulandıktan sonra. Dört gün sonra, etkilenen bölge kurudu ve kızarıklığı azaltmak. Doktor olasılıkla uzun süreli tedavinin uyardı olmasına rağmen, iyileşme kısa sürede meydana geldi. Ben herkese tavsiye ederim. Elena, Rusya, Ekaterinburg

Bir kızı bakımı gibi zaman mantar ayak ilk belirtileri ancak, ilk iş bu büyük ve ucuz bir yoldur bana reçete doktor görmektir. iyileştirme hemen ilk uygulamadan sonra gözle görülür, o çok makul bir maliyeti vardır ve henüz o şüphesiz etkilidir, beni çok clotrimazole. Herhangi bir rahatsızlık hissettim. Sadece dışarıdan, yan etkileri çok korkuyor onların oluşumu olası değildir gerekmez gerek ajanı uygulayın. Bloodycookie, öğrenci, Rusya, Moskova

yorumlardaki görüşlerinizi bırakın!

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

68 comments

 • Jeanne:

  Dory gün!
  Hemşire meme orada beyaz bir merkezi ile kırmızı lekeler vardı testler maya mantarı sözü geçti ve lekeler daha büyük hale geldikçe clotrimazolün onları meshetti. ister klotrimazol smear pimafutsin Şimdi Madu? Pimafutsin ile uyumlu olup olmadığı. çok teşekkür ederiz!

 • Vladimir:

  glans üzerinde birkaç hafta önce şimdi onlar çok artık, Melnik sivilce 3 üye vardı. sünnet derisi üzerinde bir şey değildir. Rahatsızlık beni getirmez, kaşıntı değil. Prezervatif tek ortağı ile günlük seks. Ben böyle Google arama "pamukçuk" konulu fotoğraf olarak bu sivilce gibi, bir kondom alerjisi gitmek, ama pamukçuk aksine düşündüm. o penisin bu merhem kafasını yaymak için gerekli olup olmadığı?

 • Vladimir:

  Orada idrar yaparken Zdravstvuyte.Na kafa Prepusun benzer situatsiya.Boley üzerinde kırmızımsı döküntü ortaya çıktı EĞER periyodik dalgalar sayesinde zud.Stoit klotrimazol kullanılır?

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.