Lamisil® krem ​​ve jel

dış mekan kullanımı için tüm formlar lamizila Lamisil® krem ​​ve jel bir aktif maddeden ve aynı etkiye sahiptir. Jel, bazen bir merhem, daha iyi cilde nüfuz, hızlı bir şekilde emilen bir krem ​​jel farklı olarak ifade edilir.

Preparatın diğer şekilleri: tabletler , sprey , Lamisil® Uno .

analogları

Aynı kalitede bir analog olabilir mi?

fiyat

: Ortalama fiyat * Çevrimiçi:

Krem - 530 p,

Dermgel (jel, bazen "krem" olarak adlandırılır) - 549 p

Nereden alınır:

kullanma talimatları

Terbinafin Kuzey Amerika'da ve Rusya'da 90'ların sonlarında 96 90'ların eski, etkisiz antifungal yerini aldı. Marka "LAMİSİL" - en popüler anti-mantar deri hastalıklarından birisidir.

tanıklık LAMİSİL dermgel

Mantar enfeksiyonları deri, farklı nitelikteki:

Dozlama ve Yönetim

tedavi edilen deri alanı uygulamadan önce yıkanmış ve iyice kurutulması gerekmektedir. Krem, hem de jel, tercihen, gece, günde bir kez, eşit ince bir tabaka uygulanır. daha iyi emilme için hafifçe krem ​​(jel) sürün.

xl579 çatlak ve soyulma olursa, hem cilt kandidiyazis gibi dondurma 2 günde uygulanır.

ilgili doktorun tanıyı doğrulamak için gerekli 1-2 hafta içinde olumlu dinamikleri yokluğunda.

Lezyon parmakları arasında, bu tür meme altında kasık ya da kalça kırışık gibi yerlerde ise, pişik gazlı bez ile muamele alanı kapsayacak şekilde önerilir önlemek için kullanılırlar.

Tedavi süresi:

 • Tinea pedis ve diğer vücut parçaları - hafta boyunca günde 1 kez;
 • cilt kandidiyazis - 1-2 hafta boyunca günde 1-2 defa;
 • pityriazis versikolor - 1-2 kez 2 hafta süreyle günde;

Kontrendikasyonlar

dermagel Sistemik emilim, aktif maddenin en fazla% 5 oranında, bununla birlikte, karaciğer ya da böbrek yetmezliği olan hastalar, organlarının hastalıkları dikkatli Lamisil reçete edilmelidir.

endokrin hastalıkları, tümörler ve alkol aynı referans.

Hamile ve emziren tavsiye edilmez. terbinafin küçük bir miktarı, meme sütüne edilebilir, yanı sıra fetus üzerindeki sistemik bir etkiye sahip olabilir. Bir hekime başvurun.

yan etkiler

Nadir: kaşıntı, yanma, kızarıklık ve alerjik reaksiyonlar. ilaç kesildikten sonra ortadan kaybolur.

Bileşim ve farmakokinetik

Krem ve Lamisil Sprey karakteristiği (zayıf) koku Krem beyaz (biraz saydam jel).

Ana bileşen: terbinafin hidroklorür (% 1)

Yardımcı maddeler krem: setil alkol, benzil alkol, izopropil miristat, sodyum hidroksit, saflaştırılmış su, polisorbat 60, sorbitan stearat, stearil alkol, setil palmitat,.

dermgelya closeup Paketleme Yardımcı veschetva jel azot, benzil alkol, bütil-hidroksitoluen, izopropil miristat, karbomer (Karbopol 974P), sodyum hidroksit, saflaştırılmış su, polisorbat 20, sorbitan laurat, etanol.

Fonjisit geniş spektrumlu ilaçlar. bunların ölümüne neden olan, kuru maddeler mantarlara ihlal eder. Kişinin metabolizması üzerinde etkilenmez. Tüm dermatofitler, mayalar, küfler ve bazı dimorfik mantarlara karşı aktiftir. Candida ile ilgili olarak - bir uyuşturucu veya durdurma mantar büyümesi veya öldürmek o türe bağlı.

en fazla 5% sistemik emilim.

diğer

reçetesiz satılır. daha yüksek olmayan, 30 ° C'lik bir sıcaklıkta, en fazla 3 yıl Mağaza

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Sadece kullanmak lamizilom antifungallerden. ortalama maliyeti ve herhangi mantara karşı iyi çalışır. Eh, dışında ek olarak pamukçuk, ama özel hazırlıklar orada var etmek. Ben mesleği bir hemşire değilim, bu yüzden konuşmak aşağıda imzası, ben herkese tavsiye biliyorum. jel ve krem ​​arasındaki fark hayır, talimatlar 1 haftalık tedavi, genellikle gerektiği kadar söylemek aslında büyük. Aslında, belirtiler ortadan kalktıktan sonra başka 3-4 gün yayma gereklidir. Olga Moskova

Ecza dolabında her zaman tutun. kocam ayak mantarı aldı ilk kez o başka merhem reçete. Rubbed 2 hafta, spot azalmış ama tamamen kalkmıştır. iz bir hafta içinde değil, - LAMİSİL çalıştı. Valentina, Tomsk bölgesi

Ben kuzeydeki çalışıyorum. insanlar, kalabalık, ortak duş bir sürü - Son izle mantar aldı anda, koşullar uygundu. Kendisinin sonraki seyretmek gitmek üzereyken yalnızca dikkat çekti. Ayak sürekli kaşınıyor ve Takla nokta, zar zor fark ortaya çıkıyor. eşi eczaneye koştu meshetti bir tüp, satın - rahatladım. Yanında aldı ve orada bırakılır. Bazen önlenmesi için bulaşmış ediyorum. Michael, Bratislava

çocuk "zona" tanısı konuldu ben birkaç farklı merhem çalıştı. Ben herkese tavsiye lamisii yardım etmek en iyisidir. Vick, Moskova

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

4 comments

 • Natalia:

  merhem kulakları yayma mümkündür içinde anlatmak Grebog?

 • Ludmila:

  Jel yardımcı olacak mı? O sağ smear üzerinde baş parmağına 2 günde çivi çekildi ve üçüncü hafta torbinafin içmek

  • doc:

   karşılama

   Tırnak çeşitli nedenlerle yola çıkar. o bir mantar ise, jel yardımcı olacaktır. Tırnak geriye değil büyüyecek, ancak tırnak geri sağlıklı büyür kadar kademeli olarak hastalık gitmesini, uygulanmalıdır.

   Haplar kapılmak yok, uzun süre kursları kabul edilemez alır.

   Ve tabii ki, o sıkmayın, bu sorunla doktor ziyaret etmek en iyisidir.

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.