Nogtivit

analogları

nogtivit-43

fiyat

: 158 р. Ortalama online fiyat * : 158 r.

Nereden alınır?

Kullanım talimatları

İlaç Nogtivit, mantar enfeksiyonundan etkilenen tırnak plağının ağrısız bir şekilde çıkarılmasını destekleyen bir araçtır. İlacın güvenli formülü sağlığa zarar vermez.

tanıklık

Onychomycosis, özellikle ihmal edilmiş formda

Dozaj ve uygulama

nogtivit-83 Ortalama olarak, dört hastalıklı tırnak plakalarını tamamen çıkarmak için emülsiyon yeterlidir, ancak her vaka ayrı ayrı düşünülmelidir.

Onikomikozun ihmal edilen aşaması, enfekte olmuş çividen tamamen kurtulmak için birkaç prosedür gerektirir, daha hafif bir mantar şekli ile, Nogtivitis'i bir kez kullanmak ve pullu tabakayı tırnak dosyaları veya tırnak makasıyla çıkarmak yeterlidir.

Nogtivita uygulaması beş zorunlu adım içerir:

 1. Tırnakların temiz ve sabun-soda banyosunda (1 tatlı kaşığı sodalı kızak, bir litre sıcak su, biraz sıvı sabun) iyice buğulayın. Sıvı, 35 dereceden daha düşük olmayan bir sıcaklığa sahip olmalıdır. Banyo 20 dakikadır. Tırnaklar iyice ıslandığında, bir havlu ile sarın, kurumasını bekleyin.
 2. Vücudu bant, sıva veya maskeleme bandı ile etkilenen tırnak çevresindeki sağlıklı bir cilt kaplayın. Sağlıklı bir epitel bir alet almamalı, aksi takdirde merhem bileşenlerini agresif olarak etkileyecektir.
 3. Pamuklu çubuk kullanarak, ağrıyan tırnak üzerinde etkileyici bir tabaka ile bir merhem uygulayın. Ovmak gerekli değildir. Ürünün üstüne basınçsız yapıştırıcı bant uygulayın, gevşek çoraplar giyin. Üç veya dört gün bekletin. Bu sırada sıkışık olmayan ayakkabılar giymek, tedavi edilen çiviyi ıslatmak mümkün değildir.
 4. Yamayı çıkarın. Bir sabun-soda banyosu yapın ve buharlama prosedürünü tekrarlayın. Sert bir tırnak dosyası kullanarak, yumuşak, hasarlı tabakayı tırnak plakasından çıkarın. İşlemden sonra, kullanılan tırnak dosyaları sağlıklı tırnaklar için kullanılamaz.

Gerektiği kadar tekrarlayın. Tırnakların sağlıklı görünümünü düzeltmek ve mantar enfeksiyonundan tamamen kurtulmak için en fazla dört prosedür gerekebilir.

Tedaviler arasında tırnaklarınıza dikkat etmenin önemli olduğunu unutmayın:

 • ellerinizi ve ayaklarınızı düzenli olarak yıkayın;
 • tırnak yatağını esansiyel çay ağacı yağıyla yağlayın;
 • Doktorunuzun randevularını ihmal etmeyin (eğer hap veya merhem reçete ederse);
 • çarşaf, çorap ve tayt değiştirmek;
 • Ayakkabıları dezenfekte edin (ev ayakkabıları dahil).

Kontrendikasyonlar

nogtivit d Talimatlara göre, Nogtivit sadece ilacın belirli bileşenlerine bireysel hoşgörüsüzlük veya aşırı duyarlılık muzdarip kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Diğer insanlar için, ilaç güvenli ve kullanım için onaylanmıştır.

aşırı doz

Doz aşımı vakaları oluşturulmamıştır.

Yan etkileri

Bir yan etki vücudun Nogtivit bileşenlerine alerjik bir reaksiyonu olabilir. Vücudun merhem kullanımıyla ilgili başka spesifik cevapları bulunamadı.

Kompozisyon ve farmakokinetik

Bileşenleri takip eden Nogtivita bileşenleri arasında:

 • karbamid (üre);
 • çay ağacı yağı;
 • madeni yağ;
 • balmumu;
 • stearik asit;
 • propilen glikol
 • trietanolamin,
 • su.

Dikkatli bir şekilde düşünülmüş kompozisyon nedeniyle, ilaç mümkün olduğunca etkili bir şekilde çalışır ve hastalıklı çiviyi “sütünden bir köpük gibi” çıkarır. Üre, tırnak plağını yumuşatır, ölü hücrelerden kurtulmaya yardımcı olur. Uçucu yağ mükemmel bir antiseptiktir, dezenfekte edici özelliklere sahiptir, cilt hücrelerinin yenilenmesini destekler. Balmumu, enfeksiyonlarla savaşır, patojenleri, mantarları ve bakterileri yok eder, antimikrobiyal etkiye sahiptir.

diğer

Reçetesiz satılan. Raf ömrü - üretim tarihinden itibaren üç yıl.

yorumlar

(Görüşlerinizi yorumlarınızda bırakın)

Nogtivit, tırnak mantarından kurtuluşumdu. Bir dermatoloğa danışmadan satın alma riski vardı ve kaybetmedi. İki prosedürden sonra kelimenin tam anlamıyla, tırnak plağı gitti. Nüksden çok korkuyorum, bu yüzden her gün yatmadan önce tırnaklarımı çay ağacı yağıyla tedavi ediyorum. Alena, Moskova, 32 yıl

Acı çekmekten korkuyorum, bu yüzden benim için herhangi bir prosedürün ana kriteri tam bir ağrısızlıktır. Bu yüzden Nogtivit'e özel bir önem verdi, çünkü onun hakkındaki yorumlar neredeyse tamamen olumlu. Üç prosedür yaptım ve hasta tırnak tabağından kurtuldum. Ve tırnak ve mantar enfeksiyonu ile gitti. Inna, St. Petersburg, 35 yıl

Nogtivite hakkında uzun zaman önce duydum, ama satın almaya cesaret edemedi. Ancak, aleti aldığında ve kullandığında, o zaman biraz hayal kırıklığına uğradım. Çivinin hasarlı kısmının sihirli bir şekilde ortadan kaybolmasını bekledim, ancak sert bir çivi dosyasıyla temizlenmesi gerekiyordu. Ama acı gerçekten değildi ve bu şüphesiz ilacın bir artı. Oksana, Volgograd, 25 yıl

* - İzleme sırasında birkaç satıcı arasındaki ortalama değer halka arz değildir.

2 yorum

 • pavel :

  İyi öğleden sonra Bu aracı kimin kullandığını söyle lütfen, sadece çivi veya tüm tabakanın etkilenen kısmını çıkarmanız mı gerekiyor? Testere testere ve kazıyıcı. Etkilenen kısım çok hızlı ve ağrısız bir şekilde ayrılırken, sağlıklı kısım yavaşça ve hafifçe çıkarılır. Nasıl Olmalı? Teşekkür ederim.

  • Doc :

   karşılama

   Sağlıklı çekmeye gerek yok. Hasarlı tüm dokular çıkarıldığında, antifungal damlacıklar veya vernik uygulanmaya başlayın.

İlaç hakkında geri bildiriminizi bırakın.

E-postanız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *
Yorum, denetlendikten sonra sayfada görünecektir.