Genel antifungal şampuanlar

şampuanla güzel resim Şu anda, çok para mantarın farklı türde (benzeri sebore, liken ve) ortadan kaldırmak vardır. Biz saçlar için en etkili ve uygun fiyatlı mantar önleyici şampuanlar (alfabetik sırayla) sunuyorum.

keto artı

keto artı şampuan antifungal ile Bu şampuan geçenlerde satışa çıktı, ama en iyi eliyle kendini kurmayı başardı. Ana maddeler ketokonazol ve çinko pirition olarak kabul edilir. Ancak, bu maddeler saçlı derinin pullanma kaldırılması ve kaşıntı ile mükemmel bir iş yapmak. Çinko pirition antiproliferatif özellikleri vardır. O olmadan, yağ bezleri normalleştirmek için imkansızdır. mantar enfeksiyonu ile doğrudan mücadele bir ketokonazol. Koruma Süresi - 1 ay (haftada iki kez).

Antifungal şampuan kişiler için uygun değildir alerji bileşenlerinin herhangi birine.

"Keto artı" maliyeti (60 mi) - 500-600 ruble.

Mikozoral

mikozoral_shampun Diğer (şişe başına 300 ruble) kıyasla düşüktür fiyat hangi etkili antifungal şampuan hediye ediyorum. aracı, turuncu bir renk tonu ve spesifik koku ile bir orta kalınlıkta bir dokuya sahiptir. ketokonazol temelinde diğer mantar önleyici şampuan olduğu gibi, "Mikozoral" mükemmel kaşıntı, soyulma, vb .. ortadan kaldırır Mantar kafa derisi belirtileri . Onun kurucu madde bakterilerin üremesine izin vermez.

şampuan düzenli kullanım (haftada 2-3 kez) normalize sebum ile. kalıp ve bakterileri ortadan kaldırmak için bir aya kadar bir miktarın tamamını almak tavsiye edilir. antifungal şampuan "Mikozoral" hiçbir kontrendikasyonu sahip olmasına rağmen, bir dermatolog ile istişare satın almadan önce daha iyidir.

Nizoral

nizoral şampuan bir mantardan Şampuan, ana madde ketokonazol olup. Nizoral yapışkan bir kıvama ve belirgin bir koku ile kırmızımsı-turuncu bir sıvıdır.

Nasıl doğru kafa derisi mantar şampuan uygulamak? Çözüm derisi etkilenen bölgelere uygulanır. Biz 3-5 dakika bekletin. Sonra iyice su ile durulanır. seboreik dermatit ve kepek olanlar, bir haftada iki kez bir antifungal şampuan "Nizoral" kullanmak yeterlidir. Tedavinin gidişatı 1 aydır. Her gün 5 gün: o kaba zona gelince, aşağıdaki gibi şampuan uygulaması grafiği olmalıdır.

Kontrendikasyonlar:

  • emzirme;
  • gebelik;
  • bileşenlere karşı aşırı duyarlı anlamına gelir.

"Nizoral" Maliyet burada bulabilirsiniz .

Sebozol

sebozol şampuan mantar kafa derisi karşı mükemmel şampuan. Günlük kullanım için ve tüm saç tipleri için uygundur. ajanı ana bileşeni kısa vadede kepek ve kaşıntı kurtulmak yardımcı ketokonazol vardır. Haftada iki kez etkilenen alan üzerine koymak için yeterli.

antifungal etkisi ile Şampuan bile 1 yıl hamile kadınlar ve çocuklar için uygulanan. Ama kendi kendine tedavi gerekli değildir. dermatolog veya bir trichologist başvurun.

Diğer şampuanlarda ketokonazol konsantrasyonu içinde% 1, ancak% 2, ve 100 ml'lik bir şişe kapasitesi ve en rakip 60 mi cam deney şişesinin üretir. Maliyet "Sebozola" (100 mi) - bile oldukça avantajlı konsantrasyonu ile 300-350 ruble.

Ch'ing

Değil bir antifungal ajan! Bazen de, bu gibi sayılır, bu nedenle inceleme dahildir.

Ch'ing şampuan : Farklı biçimlerde gelir krem , mantar karşı duş jeli ve şampuan. bileşenler (çinko, jojoba yağı ve shea) besleyen, kaşıntı ortadan kaldırmak ve kafa derisi nemlendirir vasıtasıyla dahil edilmiştir.

Uygulama Yöntemi:

masaj hareketini gerçekleştirerek kafa derisi üzerinde şampuan uygulayın. Biz 2-3 dakika bekletin, köpürme ve sonra su ile yıkanır. Her geçen gün bir şampuan kullanmalısınız.

Maliyet "Tsinovita" (150 mi) - 270-350 ruble.

Dermazol - ketokonazol temelinde başka ilaç. Şu anda, artık mevcut.

kepek

giysi kepek

Kafa derisinin Mantar enfeksiyonu - Modern insanlar tarafından karşı karşıya değil tek sorun. Birçok kişi kepek muzdarip, ama onun tedaviye devam edin. Ama Saçınıza böyle bir "ihmalkar" tutum sonuçları ciddi ve çok üzgün olabilir. Alopesi ve sebore - ve bu sadece kısmi bir listedir.

kepek nedenleri farklıdır. Bunlar: Evde ve iş yerinde stres, kötü çevre, tatlı yaygınlığı, yağlı ve diyette tuzlu gıdalar. Ama kepek en cilt mantarı kafasına hasar sonucu oluşur. Bu durumda, mantar önleyici şampuanlar kepek için kullanılmalıdır. Onlar çifte etkisi vardır. Bu kategorinin en popüler ve etkili yollarını listelemek:

"Perhotal". başediyor Fonksiyonlu şampuan seboreik dermatit , derisi mantar enfeksiyonları ve mantar. Şişe (100 mi) 250-270 ruble.

"Soultz". şampuan selenyum disülfür İçinde bulunduğu yağ bezlerinin normal aktiviteye yol açar ve mantar hücrelerinin büyümesini durdurur. verimliliğini artırmak için aynı marka altında ateş% 3 macun ile şampuan kullanmanız önerilir. "Soultz" ucuz, yaklaşık 180-200 ruble bir şişe (150 mi) 'dir.

Vücut saç

Vücut saç Genellikle kasık tinea veya fungal deri lezyonlarında, vücut üzerinde büyümeye saç tedavisi, önlenmesi. Bitki örtüsü erkek hem de kadınlar için kesinlikle normaldir. Hepimiz bu her bireyin genetik özelliklerinden dolayı olduğunu biliyoruz.

Yani, durumda mantar saç merhem ve kremler pürüzsüz cilde çok daha kötü çalışır kaplı vücut bölgesini etkilediğinde. Bu sorunun iki çözümü vardır.

1 Bir şampuan kullanın. Bazı şampuanlar talimatlar açıkça yerel olarak, sporcu kaşıntı ile kullanılması gerektiğini belirtti. Alan saçla kaplı olsa bile, bir mantar çarptı değil. daha da çoğalmasının önlenmesi için. vurdu buysa, o zaman ben bir şey düşünemiyordu.

2 Sonra, saç çıkarın antifungal merhem ve kremler kullanın. Bu seçenek göğsüne yoğun bitki örtüsü varsa daha uygundur ve tinea altında.

mahrem bölgesinde Epilasyon tüm uymuyor. Tıraş ve Epilasyon hep insanın vb ahlaki ve etik inançları üzerinde kabul edilemez olabilir birtakım rahatsızlıkların riski ile ilişkilidir Bu durumda, ilk seçenek için (ketokonazol tüm patojenler için doktorunuza başvurunuz etkili değildir.) return

sonsöz

Herhangi bir eczaneden olabilir yukarıda açıklanan saçlar için antifungal şampuan satın alın. 500 ruble (her şampuan için kesin fiyat, yukarıda alakalı linklere bakınız) - Kendi fiyat 150 arasında değişmektedir. geniş bir yelpazede ile, her müşteri bütçesi çerçevesinde seçeneği tercih edebilirsiniz.

1 comment

  • Tanya:

    Ve ben şampuan Sebopiroks 911, o başın mantar hastalıklarının tedavisinde çok iyi yardımcı oldu. Sadece onları kurtardı ve bu şampuana, ben bir şekilde boşuna birçok şeyi denedi, ama. Bir Sebopiroks 911 beni iyileştirdi.

Yorum ekleyin

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.